KONST / Litografier / Färglitografi 9262407
nr 926 2407
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Färglitografi , Hans Ekvall (f. 1918), signerad 10x280, 36x50
Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2014
kl 18:49:34
150 kr
300 kr